BAŞKAN KAVUŞ MERAM’IN DÖRT BİR YANINDA MAHALLE SAKİNLERİ İLE BULUŞUYOR

BAŞKAN KAVUŞ MERAM’IN DÖRT BİR YANINDA MAHALLE SAKİNLERİ İLE BULUŞUYOR

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Bizim Meram Buluşmaları çerçevesinde 7 mahallede daha hemşehrileriyle bir araya geldi.

Bizim Meram Buluşmalarına hız kesmeden ve ara vermeden devam eden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, bu çerçevede Çukurçimen, Yeşiltekke, Çomaklar, Sadıklar, Kayadibi, Yeşildere ve İkipınar Mahallelerini ziyaret ederek hemşehrileriyle buluştu. Ziyaretlerinde bugüne dek mahallelerde ve Meram’ın genelinde gerçekleştirilen yatırımlar hakkında vatandaşlara bilgi veren Başkan Kavuş, planlanan çalışmalar hakkında da istişarelerde bulundu.

BAŞKAN KAVUŞ: “ÇALIŞIRKEN, ÇABALARKEN VE KOŞTURURKEN GÖRECEKSİNİZ DİYE SÖZ VERMİŞTİM”

Meram’ın özellikle son üç yılda hemen hemen her alanda birbirinden değerli yatırımlara ve projelere sahne olduğunu hatırlatan Başkan Mustafa Kavuş, “Üç yıl önce seçim çalışmalarımızda hemşehrilerimize verdiğim bir söz vardı; ‘Görev sürem boyunca beni hep çalışırken, çabalarken ve koştururken göreceksiniz’ Üçüncü yılın sonunda hamdolsun bu sözümüzü yerine getirdik ve getirmeye devam ediyoruz. Kentsel dönüşümden imar çalışmalarına kadar beklentilerin üzerinde bir çalışma gerçekleştirdik, asfaltlamadan altyapıya kadar sorunlara neşter vurduk, gencinden yaşlısına her Meramlı için sosyal projeler hayata geçirdik, Meram tarımı ve çiftçisi için pek çok destek ve yatırım gerçekleştirdik. ‘Meram zaten yeşil’ demedik, yeşiline yeşil kattık. Sağlıktan kültür-sanata, eğitimden spora her alanda projeler geliştirdik. Ama bunların ötesinde bir şey daha var; ‘her zaman aranızda olacağım’ demiştim. İşte bugün yine aranızdayım. Gayretli çalışmalarımız sayesinde gönül rahatlığı ile aranızdayım. Bu hep böyle devam edecek” diye konuştu.

BAŞKAN KAVUŞ; “MERAM’DA, HİZMET BELEDİYECİLİĞİNİN DE GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİN DE EN GÜZEL ÖRNEKLERİNİ VERDİK VERMEYE DE DEVAM EDİYORUZ”

Hizmet belediyeciliğinin de gönül belediyeciliğinin de en güzel örneklerini vermiş olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Mustafa Kavuş, sözlerini şöyle sürdürdü; “Gönülleri fethetme hedefiyle yola çıktık. Yaklaşık bir aydır sürdürdüğümüz Bizim Meram Buluşmaları da güzel örneklerden biri. Göreve geldiğimiz günden bu yana tüm mahallerimizi ziyaret ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Hemşehrilerimiz de bizleri çok sıcak karşılıyorlar. Yapılan ve bundan sonra yapılacak yatırımları konuşuyor, gelecek planlamalarımızı yapıyoruz. Buluşmalardan bizler de vatandaşlarımız da mutlu ayrılıyorlar. Allah bereketini artırsın, güzelliklere ve hayırlara vesile kılsın.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.