Başkan Kavuş, Bayram Tatili Sonrası Mesai Arkadaşlarıyla Bir Araya Gelerek Bayramlarını Kutladı

Başkan Kavuş, Bayram Tatili Sonrası Mesai Arkadaşlarıyla Bir Araya Gelerek Bayramlarını Kutladı

Başkan Mustafa Kavuş, ‘Bugüne kadar, hizmetlerimiz, projelerimiz bir bir yükselirken gönül almaktan, gönüllere dokunmaktan en küçük ödün vermedik, bugünden sonra da vermeyeceğiz”

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, bayram sonrası ilk mesai gününde mesai arkadaşlarıyla bir araya geldi. Bayram süresi boyunca özverili bir çalışma ortaya koyarak Meram’ın rahat ve huzur içinde bir bayram geçirmesini sağlayan tüm ekip arkadaşlarına teşekkür eden Başkan Mustafa Kavuş, bugüne kadar yaptıkları ve bundan sonra gerçekleştirecekleri çalışmalar hakkında da istişarelerde bulundu.

BAŞKAN KAVUŞ; “HEMŞEHRİLERİMİZİN MEMNUNİYETİNİ HERŞEYİN ÖNÜNDE TUTUYORUZ”

Kendileri için en önemli şeyin ‘vatandaş memnuniyeti’ olduğunun altını bir kez daha çizen Başkan Mustafa Kavuş, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Meram’da ortaya koyduğumuz her yatırımın, her çalışmanın, her projenin, her atılımın, her hamlenin arka planında 1500 kişilik Meram ailesi olarak sizler varsınız. Görevi yürüttüğüm kırk ay boyunca özveriyle, gayretle ve tevazuyla çalıştınız. Tüm bunların yanında bu buluşma vesilesiyle sık sık tekrarladığım sözü bir kez daha hatırlatmak istiyorum; bizim en önemli hedefimiz, en kalın kırmızı çizgimiz hemşehrilerimizin memnuniyetidir. Bundan en küçük ödün vermeyiz. Belediyemizin kapısından giren her bir hemşehrimizi, güleryüzle ve samimiyetle karşılayıp aynı duygular içinde binamızdan ayrılmasını sağlamak, hiçbir ayırım gözetmeksizin tüm insanların kalplerini kazanmak, sorunu çözülebilecekse ivedilikle çözmek, çözülemeyecekse neden çözülemediğini en güzel şekilde izah etmek mecburiyetimiz vardır. Bugüne kadar bu anlayışta olduk, bundan sonra da bu anlayışımızı devam ettirmekte kararlıyız. Bu yolda ve bu anlayıştan bugüne değin en küçük taviz vermedik, bundan sonra da vermeyiz” diye konuştu.

Başkan Mustafa Kavuş, buluşmanın ardından bayram tatili sonrası ilk mesai günü olması sebebiyle personeliyle bayramlaştı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.