Mekpan, LGS’ de başarılı öğrencileri ödüllendirdi

Mekpan, LGS’ de başarılı öğrencileri ödüllendirdi

2022 yılı Liseye Geçiş Sınavında(LGS) Meram Mehmet Katırcı İmam Hatip Ortaokulunda başarılı olan öğrencileri Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı ödüllendirdi

Okulda gerçekleştirilen ödül törenine Meram Mehmet Katırcı İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Bekir Eğilmez, Müdür Yardımcısı Zeynep Baş, Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı ve LGS’ de başarılı olan öğrencilerle velileri katıldı.

Ödül töreninde konuşan Meram Mehmet Katırcı İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Bekir Eğilmez Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı’ya başarılı öğrencileri ödüllendirdiği için teşekkür ederek, “Okulumuz Meram Mehmet Katırcı İmam Hatip Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Zübeyde Yıldız, 2022 LGS’ de 0.05 yüzdelik dilimle Meram İlçesinde Devlet okulları arasında ilçe 1.cisi oldu. Okulumuz 2. Sevde Sena Özdil ve Okul 3.cüsü Zeynep Gökçe Yavuz oldu. Okulumuz öğrencilerinin bu başarısı Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı tarafından ödüllendirildi. Okulumuza her zaman yardımlarını ve desteklerini veren Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı Beyefendiye bir kez daha teşekkür ederiz” dedi.

Başarıyı ödüllendirmeyi Geleneksel Hale Getireceğiz

Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı konuşmasında Mekpan Panel olarak Konya’daki okullarımızdaki başarılı öğrencileri ödüllendirmeyi geleneksel hale getireceklerini dile getirerek, “Mekpan Panel olarak okullarımızdaki başarılı öğrencilerimizi teşvik etmek adına ödüllendirmeyi geleneksel hale getireceğiz. Bunun ilkini Meram Mehmet Katırcı İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimizin LGS’ deki başarılarını ödüllendirmekle başladık. Bu öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyoruz. Öğrencilerimizin Vatanımıza ve milletimize hayırlı evlatlar olarak yetişmesi en büyük isteğimizdir. Ödül verdiğimiz öğrencilerimize bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diliyorum. Öğrencilerimizin bu başarıya ulaşmasında öz verili çalışmaları olan tüm öğretmenlerimize, okul idarecilerine, öğrencilerimize velilerimize teşekkür ederim. Okul idarecileri ve öğretmenlerimizin özverili çalışmaları okulla olan bağımızın güçlenmesine katkı sağlıyor. Meram Mehmet Katırcı İmam Hatip Ortaokulunun gerek akademik olarak, gerekse sosyal alanlardaki başarılı sonuçlarını duymak, bunlara şahit olmak ayrıca bizlere mutluluk veriyor. Okulumuza olan desteğimiz her zaman devam edecek. LGS ve diğer sınavlarda başarı gösteren öğrencilerimizi bundan sonraki yıllarda da ödüllendirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı Meram Mehmet Katırcı İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi ve LGS’ de Meram ilçe 1.cisi Zübeyde Yıldız’a laptop bilgisayar, LGS Okul 2.cisi Sevde Sena Özdil’e bisiklet ve okul 3.cüsü Zeynep Gökçe Yavuz’a da akıllı saat hediye etti.2.jpg5.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.