Mekpan Panel, bayilerini Antalya’da buluşturdu

Mekpan Panel, bayilerini Antalya’da buluşturdu

Pandemi nedeniyle 2021 yılında bayi toplantısını gerçekleştiremeyen Mekpan Panel, 2022 yılı Geleneksel Bayi Toplantısını Antalya’da “Zirveye Hep Birlikte” anlayışıyla gerçekleştirerek, 2021 yılında en çok metraj yapan bayilerini ödüllendirdi.

Antalya Belek Selectum Luxury Resort’da gerçekleşen bayi toplantısına Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı, Genel Müdür Yardımcısı Salih Emre Ünübol, Satış Müdürü Halil Karagöz ile Yurtiçi ve Yurtdışındaki tüm bayileri katıldı.

Bayi toplantısı açılışında konuşan Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı; “Mekpan Panel ailesi olarak sektörde ‘Zirveye Hep Birlikte’ anlayışıyla ulaşacağız. Üretime başladığımız 2011 yılından bu yana sizlerin büyük katkılarıyla sektörde büyüyerek yatırımlar yaptık. Bu yıl devreye aldığımız yeni makine parkurumuzla üretim kapasitemizi yüzde 250 oranında arttırarak Türkiye pazarında ilk sıralarda yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunun yanında dış piyasada da iyi bir pazara sahip olan Mekpan Panel olarak, ürünlerimizi ihraç ettiğimiz ülke sayısını 65’e çıkardık. Yapı sektörünün parlayan yıldızı Mekpan Panel olarak ürettiğimiz üstün özellikli sandviç panellerimizle, uzun ömürlü, güvenli, çevre dostu ve sürdürülebilir yapılar sağlamaktayız” dedi.

Ürünlerimiz Deprem’e Dayanıklı Olup, Yangına Karşı da Yüksek Dirence Sahiptir

Celalettin Hakan Katırcı ürettikleri ürünlerin depreme dayanıklı olduğu kadar, yangına karşı da yüksek bir dirence sahip olduğuna dikkat çekerek, “Uzun ömürlü, depreme dayanıklı, yüksek yangın direncine ve yüksek ısı yalıtım performansına sahip olan Mekpan Panel markalı, PUR-PIR dolgulu sandviç panellerimiz, spor tesislerinde, endüstriyel tesislerde, hangarlarda, konutlarda, soğuk hava depolarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Enerji tasarrufunda önemli rol oynayan Mekpan Panel markalı sandviç panellerimiz, ısı ve su yalıtımı konusunda kesin çözümler sağlarken, depreme ve yangına dayanıklılığı ile güvenli, sağladığı mimari estetik ile hayatı güzelleştiren, yapınıza değer katan, günümüzün en çevre dostu ürünlerindendir. Enerji verimliliği çevreyi ve yarınlarımızı doğrudan etkilediği için sürdürülebilir hedeflerimizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Enerji verimliliğine yönelik yapılan araştırmalar, endüstriyel binaların ve yaşam alanlarının enerji tüketiminde önemli bir paya sahip olduğunu göstermektedir. Binalarımızda sağlayacağımız en küçük tasarruf önlemi dahi, ülke ekonomisi, insanlık ve dünyamız için son derece önem arz etmektedir” diye konuştu.

Ekonomist Dr. İnanç Sözer’in, ülkemizdeki ve dünyadaki ekonomik gelişmeler ile ilgili bayilere bilgi vermesinin ardından, 2021 yılının en çok metraj yapan bayilerine ödülleri verildi.

2021 yılında en çok metraj yapan bayilerden birinci gelen Nebosan Metal ’e 2 kişilik Avrupa Tatili ödülünü Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı verirken, ikinci gelen Çatı İhtisası’na 2 kişilik Dubai Tatili ödülünü Mekpan Panel Genel Müdür Yardımcısı Salih Emre Ünübol verdi. Üçüncü gelen Alternatif Metal ’e ise, 2 kişilik Umre Ziyareti ödülünü Mekpan Panel Satış Müdürü Halil Karagöz verdi.

İki gün süren bayi toplantısı gala yemeğiyle sona erdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.