Selçuklu’da Cuma Buluşmaları devam ediyor

Selçuklu’da Cuma Buluşmaları devam ediyor

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Cuma Buluşmaları kapsamında Selahaddin Eyyubi Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Cuma Namazını Huzur Camii’nde kılan Başkan Pekyatırmacı namaz sonrasında vatandaşlarla sohbet etti.

Selçuklu’da geleneksel hale gelen Cuma Buluşmaları hizmet kalitesine katkı sağlamaya devam ediyor. Cuma buluşmalarının bu haftaki adresi Selahaddin Eyyubi Mahallesi oldu. Cuma Namazını Huzur Camii’nde kılan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, namaz sonrası mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, gelen öneri ve istekleri dinledi.

Cuma Namazı sonrasında vatandaşlarla hasbihal ederek gelen talepleri dinleyen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’ya, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Selçuklu Muhtarlar Dernek Başkanı Mustafa Avcıoğlu,Mahalle Muhtarı Mehmet Elma Selçuklu Belediyesi Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri eşlik etti.

“Cuma Buluşmalarımız mahalle sakinlerimizle bir araya geldiğimiz bir platform oldu”

Selçuklu Belediyesi’nin tüm ilçe sakinleriyle önemli bir istişare vesilesi haline gelen “Cuma Buluşması” geleneğinin vatandaş ve kamu arasındaki iletişime katkı sağladığını ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı: “ Selahattin Eyyubi Mahallemizde hemşehrilerimizle birlikte Cuma bereketine ortak olduk. AK Parti Belediyeciliğinin en önemli farklarından bir tanesi olan ortak akılla birlikte ilçemizi geleceğe hazırlıyoruz. İlçemizde eğitimden, kültüre, fiziki altyapıdan, sağlığa sosyal ve kültürel etkinliklerden daha birçok alanda hizmet üretiyoruz. Mahallelerimiz eğitim merkezleri, emekli konakları, spor salonları, okullar ve birçok tesisle daha müreffeh hale geldi. Selçuklu sadece bugün değil gelecekte de Türkiye’nin örnek belediyeleri arasında yer almaya devam edecek. Tüm bu çalışmalarımızda gücümüzü değerli hemşehrilerimizden alıyoruz. Göreve geldiğimiz andaki heyecanla yeni hizmetlerimizin planlamalarını da yapıyoruz. Bu vesile yarın gireceğimiz 1444 Hicri yılbaşının tüm hemşehrilerimize,ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.