Cennet Beyza ARDAHAN

Cennet Beyza ARDAHAN

YİĞİT, YİĞİTLE OLUR!

Sesi, sözü ve müziği ile milyonların gönlüne tahta kuran büyük sanatkar Uğur Işılak, son eserinde ne güzel özetlemiş her şeyi katılmamak ve hayran olmamak elde değil.

'' Bir yol ayrımındayız, Safın belli olsun '' demiş söze başlarken. Evet geçtiğimiz 14 Mayıs seçimlerinde necip Türk Milleti, Ab, Abd, Pensilvenya, Kandil ve bilumum şer odaklarının desteklediği 6 artı 1 masaya ve masanın Cumhurbaşkanı adayı KK' ya bay bay dercesine bir cevap verdi.

Seçim stratejilerini soğan 30 lira oldu diyerek, seçimin sonucunu HDP ve Kürt oyları belirler diyerek, sırtını Kandil'e dayayarak kuran 6 artı 1 masa şimdi de S. Oğan milliyetçilerden yüzde beş oy aldı diyerek vatanperverlik naraları atmaya başladı. Ama bilmiyorlar ki Tanrıdağı' nın kut soylu balaları hiçbir zaman Kandil Dağı'nın it uğruları ile yan yana gelmez.

Dünyaya bir daha gelseydim, Ayasofya’da imam olmak isterdim” diyen büyük Türk Milliyetçisi Nihal Atsız'ın izinde yürüyen Türk Milliyetçileri, 86 yıl sonra Ayasofya'yı yeniden camiye çevirerek Türklüğe ve İslamiyet'e bu büyük hizmeti yapan Recep Tayyip Erdoğan'ın safını bırakıp 3 Mayıs 1944'de Türk Milliyetçilerini, Alparslan Türkeş'i, Nihal Atsız'ı, Osman Yüksel Serdengeçti'yi tabutluklara tıkan cehape zihniyeti ile saf tutmaz!

Çünkü Türk Milliyetçileri,80 öncesinde kızıl kurşunlara hedef olarak şehadete kavuşan. Ruhi Kılıçkıran'ı, Dursun Önkuzu' yu, Yusuf İmamoğlu'nu unutup, Vesayetçilerin idam ettiği Mustafa Pehlivanoğlu'nun Mustafalar ölür, Allah davası ölmez, Milliyetçilik yaşar vasiyetine ihanet edip 5000 ülkücü şehidin failleri ile saf tutmaz!

Çünkü Türk Milliyetçileri, Doğu ve Güneydoğu'da asker polis öğretmen sivil ayırt etmeksizin 30 bin cana kıyan PKK'nın siyasi kanadı ile Selahattin Demirtaş'ı barış havarisi ilan edenlerle aynı sofrada oturup kahvaltı etmeyeceği gibi onlarla saf tutanların yanında olmaz!

Çünkü Türk Milliyetçileri, Türk Devletler Teşkilatını kuran, İhalarla, Sihalarla 30 yıl sonra Karabağ'ın düşman işgalin kurtulmasına vesile olan, Türk ve İslam Dünyasındaki mazlum milletlerin kendisini kurtarıcı olarak gördüğü büyük Türkiye'yi inşa eden bir anlayışın karşısında saf tutmaz!

Çünkü Türk Milliyetçileri 15 Temmuz hain darbesine dur diyen Ömer Halisdemir' in, Eren'in, Fethi Sekin'in ve Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun katillerinin serbest kalacağı, Khklıların iş başı yapacağı bir iktidar anlayışının yanında olmaz

Çünkü Allah 'a, Vatan 'a, Millet 'e, Bayrağa, Kur'an 'a ve Silah üzerine yemin edenler, Komünizme, Kapitalizme, Faşizme, Siyonizme ve her türlü Emperyalizme karşı mücadelemiz, Son nefes, Son nefer, Son damla kana kadardır! diyenler Emperyalizme hizmet eden bir sofrada senin hevallerinle oturmaz Bay Kemal!

Çünkü ne diyordu Uğur Işılak ; Yiğit yiğitle olur…!

29 Mayıs'ta Yeni Türkiye Yüzyılında görüşmek temennisi ile

Sevgi, saygı muhabbetle

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum